Niszczarka Wallner S580 to doskonała propozycja do biura

Niewątpliwie jednym z najpopularniejszych urządzeń do wyposażenia małego biura jest niszczarka Wallner S580. Przeznaczona do zastosowania osobistego to solidny i praktyczny sprzęt o wymiarach 393 x 185 x 320 mm. Bardzo funkcjonalna i niezawodna niszczarka świetnie poradzi sobie z dokumentami papierowymi. Wybierz sprawdzoną niszczarkę Wallner S580 idealną do użytku osobistego na www.doniszczarki.pl.

Tnie kilka kartek naraz

Zniszczysz nią dokumenty papierowe, które zawierają wewnętrzne dane firmy, bądź dane osobowe. Po przepuszczeniu ich przez mocne noże tnące otrzymujemy paski szerokości 6 mm, dzięki czemu informacje zgromadzone na kartce są niewidoczne. Szerokość wejścia szczeliny niszczarki Wallner S580 ma 220 mm. Za jednym razem zniszczysz 8 sztuk papieru.

Kosz na niszczone dokumenty

Wszystkie zgromadzone dokumenty firmowe, pisma urzędowe oraz prywatną korespondencję zutylizujesz za pomocą niszczarki Wallner S580. Ścinki po dokumentach zbierane są w koszu o objętości 15L. Znajdujące się w obudowie pojemnika okno jest praktyczną funkcją, która ułatwia kontrolę jego napełnienia.